Kontakta oss

Om oss

Step One har under drygt 20 år framgångsrikt hjälpt Privata personer, Företag, Anhöriga och Vårdgivare med att komma tillrätta med problem runt olika missbruk och beroenden. Vi som jobbar här har lång erfarenhet av missbruk och hur det går att bryta destruktiva mönster. Vi har en rad olika behandlingar och kan även skräddarsy efter egna behov.

Här är teamet på StepOne

Peter Andersson

peter@stepone.se

08-31 01 19

Per Carlstein

per@stepone.se

08-31 01 19

Anna Setréus

anna@stepone.se

08-31 01 19

Vicky Stiller Davidsson
vicky@stepone.se
08-31 01 19

Nils Zackrisson
nils@stepone.se
08-31 01 19

Stefan Borg
info@stepone.se
08-31 01 19

Anna Sjöström
info@stepone.se
08-31 01 19

Agnes Novak
info@stepone.se
08-31 01 19

finn

Finn Stenwall
finn@spelfriheten.se
0707351010

Gå till toppen